Pinterest

Facebook  Twitter  Google Plus


» O materiálech
O materiálech

Konstrukce

Dbáme na to, aby naše psí pelíšky byly vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Konstrukci proto tvoří přírodní borové nebo smrkové dřevo. U větších velikostí, tedy L či XL, nabízíme výrobu roštu z velmi odolného bukového dřeva. Proto nemusíte mít obavy, že by pelíšek váhu vašeho pejska neunesl. Všechny díly konstrukce jsou pečlivě spojovány vruty a klínky, k tomu navíc obšity čalouněním. Výsledkem je kvalitní, velmi tuhý rošt, který zaručuje dlouhou životnost našich výrobků. Pelíšky pro psy Petbed se vyznačují precizní tuhou konstrukcí, která je pevně usazena na stabilních dřevěných nebo plastových nožkách.

 

Měkké části

Měkké části našich psích pelíšků přesně odpovídají požadavkům na dokonalé pohodlí všech čtyřnohých mazlíčků. Pro výplň pelíšků Petbed proto používáme kvalitní molitany tuhosti 24 až 38. Na vyžádání však můžeme použít také PUR pěnu s paměťovým efektem. Díky ní se pelíšek zcela přizpůsobí tvarům vašeho zvířecího mazlíčka. Kdykoli vklouzne do pelíšku, uvítají ho jemné záhyby, které mu umožní nerušený odpočinek.

 

Na opěrky používáme molitan, nebo molitanovou drť, aby si vaše zvířátko mohlo pohodlně opřít hlavu či packy. Ještě před samotným čalouněním na výplň nanášíme měkoučký vatelín pro umocnění pocitu pohodlí.

 

Čalounění

Pro čalounění pelíšků pro psy používáme kvalitní odolné materiály, jejichž údržba je snadná, rychlá, bezproblémová a vašemu zvířátku poskytnou všechen potřebný komfort.

 

Alcatraz
Jedná se o vysoce kvalitní semiš (těžší varianta Micry). Nelze jej prát, ale čistí se jednoduše jako domácí čalouněny nábytek.

Gramáž: 450 g/m2
Otěruvzdornost: 100 000 cyklů

 

Bali
Bali je kvalitní a příjemná bavlněná látka stejných vzorů jako Bondai. Nelze jej prát, ale čistí se jednoduše jako domácí čalouněny nábytek.

Gramáž: 400 g/m2
Otěruvzdornost: 90 000 cyklů

 

Bondai
Jde o pružnou látku, která se nekrabatí a nemuchlá. Proto vypadá stále upraveně a zároveň se plně přizpůsobí pohodlí vašeho zvířátka. Jde o nehořlavý, dobře omyvatelný materiál.

Gramáž: 250 g/m2
Otěruvzdornost: 100 000 cyklů

 

Cagli
Cagli je bavlněná látka, kterou tvoří skládaná vlákna. Nelze ji prát, ale její údržba je stejná jako u čalouněného nábytku.

Gramáž: 150 g/m2
Otěruvzdornost: 25 000 cyklů

 

Koženka
Koženka působí velmi elegantně a esteticky. Tvoří ji PVC, nebo PU nanesené na základní látku. Koženka skvěle kopíruje každičký záhyb pelíšku. Jedná se o praktický otiratelný a zároveň nepromokavý materiál.

Gramáž a otěruvzdornost: podle typu

 

Kůže
Oblíbený přírodní materiál, jehož hlavní výhodou je, že „dýchá“ spolu s pokožkou. Nevýhodou je ale vyšší cena. Pravou kůži poznáte tak, že je nehořlavá. Jedná se o snadno otiratelný materiál.

Gramáž a otěruvzdornost: podle typu

 

Micra
Jde o semišovou látku s jemným chlupem, který navozuje pocit příjemné hebkosti. Micra se vyznačuje menší gramáží. Jedná se o velice oblíbenou a nesmírně estetickou látku.

Gramáž: 350 g/m2
Otěruvzdornost: 60 000 cyklů