Pinterest

Facebook  Twitter  Google Plus


O PELÍŠCÍCH
O pelíšcích

Pelíšky Petbed

Našim cílem je vytvářet pro vaše čtyřnohé přátele prostor k plnohodnotnému odpočinku. Vysoké nároky na kvalitu i moderní designové provedení činí z psích pelíšků Petbed luxusní nábytek, který si váš mazlíček oblíbí stejně jako vy.

 

Při výrobě psích pelíšků Petbed nacházíme inspiraci v klasickém čalouněném nábytku - měkké pohovky, gauče a otomany, na kterých domácí mazlíčci tak rádi a často odpočívají. Naše psí pelíšky Petbed jsou navrženy a konstruovány jako kvalitní a luxusní nábytek, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na komfort vašich čtyřnohých přátel.

Jednotlivé modely psích pelíšků Petbed jsou pojemenovány po slavných psech, jejichž příběhy se staly známými. I Vy se můžete seznámit s těmito příběhy slavných psů, kteří se stali naší inspirací.

 

Pelíšek na přání

Rádi vyrobíme pelíšek zcela podle vašich představ. Celkové provedení, barva potahu
i materiál může zcela odpovídat vaší sedací soupravě. Získáte tak zbrusu nový kus nábytku přímo do série ke stávající pohovce, na kterou je váš mazlíček už zvyklý. Psí pelíšek Petbed se stane výhradním místem pro vašeho čtyřnohého kamaráda, kde se bude cítit vždy příjemně. A vy můžete mít jistotu, že je o něj dobře postaráno, i když právě odpočívá.

Připravili jsme pro vás informace o materiálech používaných pro výrobu pelíšků.